Hizmetler

ETKİNLİK YÖNETİMİ

REVIVA, etkinlik ve projelerinizi en uygun bütçeyle ve beklentilerinize göre planlar, koordine eder ve yönetir. Reviva, etkinlik yönetimini proje yönetimi ilke ve prosedürlerine göre gerçekleştirir. Reviva ile festivaller, konferanslar, törenler, düğünler, resmi partiler, konserler, iş kahvaltısı toplantıları gibi küçük ve/veya büyük ölçekli kişisel veya kurumsal etkinlikler için işbirliği yapabilirsiniz. Reviva’nın Etkinlik Yönetimi Hizmetleri, marka incelemesi, hedef kitlenin belirlenmesi, etkinlik konseptinin tasarlamanması ve etkinlik öncesi teknik hazırlıkların koordine etmesi iş adımlarını da içermektedir.

Ayrıca etkinlik yönetimi süreci bütçeleme, zamanlama, yer seçimi, gerekli izinlerin alınması, ulaşım ve araç parkının koordine edilmesi, konuşmacıların veya eğlencelerin düzenlenmesi, dekorun düzenlenmesi, etkinlik güvenliği, catering, üçüncü taraf satıcılarla koordinasyon ve acil durum planlarını içerir. Her olay doğası gereği farklıdır, bu nedenle her olayın planlanması ve yürütülmesi süreci, olayın türüne göre farklılık gösterir.

YABANCI DOĞRUDAN YATIRIM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Girişiminizin her aşamasında destek sağlıyoruz.

Reviva, Türkiye’deki fırsatları keşfetmek isteyen şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Reviva, kültürel uyumdan vergi ve düzenleyici sistemlere, yerel endüstri dinamiklerine kadar farklı alanlarda potansiyel yatırımcılar için profesyonel danışmanlık ve rehberlik hizmeti sağlar.

İstanbul merkezli uzmanlarımız, aşağıda belirtilen alanlarda stratejinizi ve vizyonunuzu başarıyla uygulamanıza yardımcı olmak için uluslararası deneyime, yabancı dil becerilerine ve teknik muhasebe ve vergi konularında derin bilgiye sahiptir:

  • İşletmenin kurulması için gerekli yasal prosedürlerin yönetimi
  • Sıfırdan yeni kurulan girişimler, birleşmeler, satın almalar veya ortak girişimler yoluyla pazara giriş
  • Organik büyüme ve satın almalar yoluyla genişleme

HİBE PROGRAMLARI İÇİN PROJE GELİŞTİRME

Proje Tasarımı

İhtiyaçlarınızı ve uygun finansman fırsatlarını analiz ederek projenizin tasarlanmasında ve yazımında size destek oluyoruz.

Proje finansmanı

Araştırma, Geliştirme, İnovasyon ve ticarileştirme faaliyetlerinizi finanse etmek için Türkiye ve Avrupa hibe başvurularınızda sizi destekliyoruz.

Proje Yönetimi

Ortaklara ve fon sağlayıcılara karşı görevlerinizi ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmeniz için projenizin yönetiminde ve kurumsal raporlamasında size destek sağlıyoruz.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Reviva, özellikle sağlık hizmetleri ve sivil toplum kuruluşlarında kalite yönetim sistemi tasarımı, uygulaması ve iyileştirilmesi konularında son derece değerli tecrübe ve uzmanlığı olan profesyonel ekip üyelerine sahiptir.

Reviva, organizasyonel mükemmellik ve rekabet avantajı ile iş sonuçlarında büyüme için kalite yönetiminin önemli bir rol oynadığına inanmaktadır. Kalite yönetim sisteminin stratejik iş hedefleriyle entegre şekilde kurumsallaşması, organizasyonel mükemmelliğinizi artıracak ve bu da stratejik hedeflerinize daha verimli bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kalite yönetimi danışmanlık ekibimiz, EFQM ve ISO 9001 gibi çeşitli kalite yönetim sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibidir.

Kalite İyileştirme İle İlgili Danışmanlık Hizmetleri :

  • İş süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik eğitimler
  • Çalışan motivasyonunu ve takım çalışması etkinliğini artırmaya yönelik eğitimler
  • Toplam Kalite Yönetimi (TKY) eğitimi ve uygulaması
  • İş sonuçlarını iyileştirmek için katma değerli kalite denetimleri

Sağlık Turizmi Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri

Uluslararası misafirler ile tıp doktorları ve tedavi hizmeti sağlayıcıları arasında çözüm ortağı olarak koordinasyon ve işbirliği sağlıyoruz. İstanbul’da bulunan sağlık hizmetlerini misafirlerimize tanıtıyor ve misafirlerimizin medikal turizm süreci ile ilgili sorularını yanıtlıyoruz. İstanbul’un en iyi doktorları tarafından sağlanan en iyi tedavi çözümleri konusunda misafirlerimizi bilgilendiriyoruz. Misafirlerimizin sağlık hizmeti sağlayıcıları ile iletişimlerini ve müzakerelerini kolaylaştırıyoruz.

Scroll to Top

BİLGİ FORMU

SORULARINIZI BİZE SORUN!

Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?