ANADOLU TURLARI

KAPADOKYA TURU
Günübirlik

GEZİ PROGRAMI

Uçaklı Kapadokya Turu 2 Gece 3 gün

 1. Gün: HACI BEKTAŞ-İ VELİ DERGAHI – IHLARA VADİSİ – YER ALTI ŞEHRİ

Sabah uçağımızın kalkış saatine göre havaalanında buluşuyoruz. Uçakla kayseriye hareket ediyoruz.

İlk olarak özel aracımızla Kayseri Havalimanından Hacı Bektaşi Veli Müzesine hareket ediyorz.  Burada  Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Hacı Bektaş Veli Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Cami, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergâh Avlusu), Birinci Avlu (Nadar Avlusu) ziyareteleri ile gezimizin bu kısmını tamamlıyoruz.

Ardından Melendiz Çayı’nın oluşturduğu doğa harikası bir vadi olan Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Vadi’de yapacağımız kısa yürüyüş turu sırasında Ağaçaltı ve Yılanlı Kiliselerini geziyoruz. Ardından düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehrini (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri) geziyoruz.

 

Akşam tur sonunda otelimize geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Rehberimizin Tavsiye Edeceği noktada alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Set Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Alınacak.

Rota: Kayseri – Hacıbektaş (100 km) Hacıbektaş – Ihlara (106 km) Ihlara – Derinkuyu (52 km) Derinkuyu –  Ürgüp (35 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 293 km

Otele Giriş Saati: 18.00

 

 1. GÜN: GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – ŞARAP MAHZENİ – AVANOS – ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ – GÜVERCİNLİK VADİSİ

İkinci gün sabah erkenden kahvaltı öncesinde dileyen misafirler Balon Turu veya ATV Turu etkinliklerine katılabilirler.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesini geziyoruz. Elmalı, Yılanlı, Barba, Tokalı Kiliselerini geziyoruz.

Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacaları’nı görüyoruz. Sonrasında Güvercinlik Vadisi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Ortasından Kızılırmak’ın geçtiği Avanos’u ve Avanosta bulunan çanak çömlek atölyelerini geziyoruz ve çanak çömlek yapımı ile ilgili bilgi alıyoruz.

Çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz.

Çavuşin Köyü, Develi Vadi, Onyx Taş Atölyesi de ziyaret edeceğimiz yerler arasında yer alıyor.

Turumuzu bu kısmını tamamladıktan sonra otelimize dönüyoruz.

 

Kapadokyanın Türk Geceleri çok tercih edlen bir akşam etkinliği. Dileyenler ekstra olarak bu gece etkinliğine ekstra olarak katılabilirler.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Ekstra Olarak Alınacak.

Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Alınacak.

Rota: Bölge İçi Gezileri (80 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 80 Km

Otele Giriş Saati: 18.00

 1. GÜN: SİNASOS (MUSTAFAPAŞA) – KAYSERİ – HONAT HATUN TÜRBESİ – DÖNER KÜMBET – KAYSERİ LİSESİ – ESKİ KAYSERİ MAHALLESİ – GÜPGÜPOĞLU KONAĞI

Otelimizde kahvaltımızı aldıktan hemen sonra turumuza başlıyoruz.

Önce eski konakları ile ünlü Sinasos’da (Mustafapaşa) Şakirpaşa Medresesi (panoramik), Camii Kebir, Maraşoğlu Köprüsü, eski yerleşim alanları ve konakları ziyaret ediyoruz. Ufak bir mola verip Kayseri’ye hareket ediyoruz. Kayseride  Roma İmparatoru III. Gordianus zamanında (M.S 238–244) inşa edilmiş olan Kayseri Kalesi’ni (İç Kale, Kuyumcular Çarşısı, Kale Camisi) Cumhuriyet Meydanı’ndaki Saat Kulesi’ni,  Mahberi Honat Hatun Külliyesi’ni,  Döner Kümbet’i ve Tarihi Kayseri Lisesini, Güpgüpoğlu Konağını (Etnografya Müzesi)  (Milli Mücadele Müzesi) görüyoruz.

Son dönemde restore edilmiş Eski Kayseri Mahallesine giderek yorgunluk kahvelerimizi içiyoruz.

Sonrasında Istanbul’a geri dönmek için havaalanına hareket ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde  Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rehberimizin Belirleyeceği Restaurantta Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Ekstra Olarak Alınacaktır.

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR. DÖNÜŞ GÜNÜ

Rota: Nevşehir – Kayseri (80 km) – Bölge İçi Gezileri (25 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 105 Km

Toplam Tur Mesafesi: 478 Km

 

FİYATA DAHİL HİZMETLER

 • Belirtilen Otellerde Konaklama (2 Gece Yarım Pansiyon)
 • Sabah Kahvaltıları
 • Akşam Yemekleri
 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Rehberlik Hizmetleri
 • İkramlar (Araç İçi Bardak Su)
 • Hijyen Seti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

ÇANAKKALE & BOZCAADA & GÖKÇEADA

ÖZET

Çanakkale gezginler için hem çok özel hem de çok güzel bir rota. Çünkü Çanakkale Şehitliği, Truva Atı, Bozcaada ve Gökçeada’sı, tarihi Assos’u, Troya antik kenti ve troya Müzesi, oksijen deposu Kaz Dağları ile Türkiye’nin çok özel bir bölgesidir.

Yılın her döneminde Çanakkale’yi ziyaret edebilirsiniz. Yazın gerçekleştireceğiniz gezilerde deniz kum güneş tatilini de gezinize dahil edebilir, diğer mevsimlerde ise daha otantik, kültürel ve gastronomi yoğunluklu bir program oluşturabilirsiniz. Taleplerinizi ve mevsim koşullarını dikkate alarak programınızı Reviva turizm sizin için oluşturup, ulaşım konaklama, transfer vb. dahil gezinizin bütün detaylarını sizin için koordine edebilir. 

Turunuza Bozcaada’yı dahil ederseniz Bozcaada’da Meryem Ana Kilisesi’ni, rüzgar enerjisi oluşturan seyirlik rüzgar güllerini gidip görebilirsiniz. Tertemiz ve berrak Ayazma Plajı’nda ister yürüyüş yapabilir, ister denize girip suyun tadını çıkarabilirsiniz. Acıktığınız anda deniz mahsullerinin keyfini sürebilir; karides güveç, midye dolma, kalamar gibi seçenekleri bir de Bozcaada’nın havasını soluyarak deneyebilirsiniz.

Gökçeada’da ise sizi farklı bir ada kültürü bekliyor, denizcilik ve tarımın bir arada yaşandığı bu adada tarihi Türk ve Rum Köylerini gezebilirsiniz, Ayrıca Gökçeada Kent Müzesi, Tepeköy Çınaraltı, Tuz Gölü, Sualtı Milli Parkı, Peynir Kayalıkları ve kaya mezarları Gökçeada’da ziyaret edebileceğiniz diğer yerler.

Seyahatin süresi ve ücreti sizin talepleriniz doğrultusunda en optimum şekilde ve bütçenize uygun olarak planlanacaktır.

KARADENİZ TURU

GEZİ PROGRAMI

BAŞLANGIÇ: ISTANBUL

Gece yolculuğumuza çıkmadan önce Avrupa ve Asya yakalarındaki buluşma noktalarından misafirlerimizi alıyoruz.

SAMSUN & ORDU & TRABZON

Bandırma Vapuru – Onur Anıtı – Bolaman Virajları – Yason Burnu Ve Kilisesi – Boztepe

Sabah erken saatlerde Karadeniz Bölgesinin en büyük şehri ve bağımsızlık mücadelemizin sembol şehirlerinden Samsun’a ulaşıyoruz. Samsun’daki ilk durağımız milli mücadelemizde çok özel bir yere sahip olan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve 18 silah arkadaşını 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a ulaştıran Bandırma Vapuru oluyor.

 

Ayrıca Samsun’da Onur Anıtını, Gazi Müzesini gördükten sonra yola devam ediyoruz. Yol üzerinde öğlen yemeği molası vermek için duruyoruz.

 

Yine yol üzerinde Anadolu Selçuklu Devleti zamanından kalma çok değerli bir kültürel miras olan Samsunun Çarşamba ilçesindeki tarihi Göğceli Camii’ne uğruyoruz. Çivi kullanılmadan ahşaptan yapılan bu cami ve çevresi sizi asırlar öncesine götürecek. 

 

Eski Karadeniz sahil yolundan yolculuğumuza devam ederek Yason burnununa varıyoruz ve Yason burnunda yer alan tarihi kiliseyi ve çevresini geziyoruz. Burada Bizans Komnenos Hanedanının doğu Karadeniz’e uzanan hikayesini rehberimizden dinliyoruz. Ayrılmadan Karadeniz kıyısında ufka karşı bir çay molası herkese iyi gelecektir. 

 

Orduya vardığımızda Ordu merkez çarşısını gezebilmek veya teleferikle şarkılara türkülere konu Boztepe’ye çıkmak için serbest zamanımızı kullanıyoruz.

 

Akşam yemeği ve konaklama için Trabzon’daki otelimize hareket ediyoruz.

TRABZON

Atatürk Köşkü – Ayasofya – Kazaziye Gümüş – Altındere Milli Parkı – Sümela Manastırı – Uzungöl

 

Sabah kahvaltımızın ardından Trabzon Halkının Atamıza armağanı olan Atatürk Köşküne hareket ediyoruz.

 

Sonrasında Kommenos Krallığı döneminde İstanbul’daki Ayasofya’ya ithafen yapılan Trabzon Ayasofya’sına hareket ediyoruz.

 

Burada Gümüş, Telkâri, Trabzon hasır bileziği ve ülkemizde sadece Trabzon’da üç aile tarafından yapılan, Kazaz Türkleri tarafından bölgeye kazandırılan işçiliği ile hayranlık uyandıran Kazaziye sanatının inceliklerini öğreniyoruz.

 

Alışveriş molamızın ardından Trabzon’un Maçka ilçesinden geçerek koruma altında olan Altındere milli parkına varıyoruz. Coşandere vadisi boyunca Karadeniz doğasının sunduğu görkemli güzellikleri seyrederek Sümela Manastırı’na varıyoruz. Sarp kayalara inşa edilmiş olan manastır hem manzarası hem de içerisindeki yaşam ve ibadet alanları ile sizleri büyüleyecek.

 

Sümela’dan sonra aracımızla tekrar sahil yoluna iniyor de Trabzon’un doğusundaki son ilçesi olan Of’a doğru hareket ediyoruz. Of’a varınca Uzungöl’e ulaşmak için yine vadilerden yukarıya tırmanmaya başlıyor ve Uzungöl’ e çıkıyoruz. Deniz seviyesinden 1090 m yükseklikte bulunan Uzungöl, dik yamaçları ve muhteşem orman örtüsü ile Alplerin güzelliğini geride bıraktığını siz de göreceksiniz.

 

Uzungöl’den sonraTrabzon’a veda edip Rize’ye doğru yola çıkıyoruz.

RİZE – ÇAYELİ – HOPA – BATUM

Rize Yemekleri – Çay Fabrikası – Rize Bezi Dokuma Atölyesi – Çayeli Fasülyesi – Hopa – Batum (Ekstra)

 

Rize’ye 3. gün akşam varıp otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği ve şehirde ufak bir akşam gezintisi için dışarı çıkabiliriz. Rehberimiz akşam yemeği için size Rize’nin en iyi lokantalarından birinde rezervasyon yaptırmış olacak.

 

Sabah otelde aldığımız kahvaltımızın ardından Karadeniz denildiğinde akla ilk gelen ürün olan ve pek çoğumuzun tiryakisi olduğu çayın sofralarımıza gelene kadar geçirdiği serüveni öğrenmek için bir çay fabrikası ziyareti gerçekleştireceğiz. Rehberimiz marketlerde satılmayan özel çay ürünlerini temin edebileceğiniz Çaykur Satış noktaları veya özel mağazalar için size yardımcı olacak.

 

Rize’den ayrıca Karadeniz yaylaları ve ormanlarında üretilen kestane/çiçek balı, yöresel muhlamalık peynir, tereyağı, mısır unu gibi ürünleri de alabileceğimiz serbest zamanımız olacak.

 

Rize’ye gelmişken ülkemizdeki organik tekstilin en önemli bir çeşidi, alerji cilt-deri hastalıklarında kullanılması faydalı, kenevir ipliğinden dokunan Rize bezi dokumalarının üretildiği atölyeleri ziyaret ediyoruz.  

 

Öğle yemeğimizi Çayeli’nin harika kuru fasulye yapan lokantalarından birinde almamız muhtemelen herkes için memnuniyet veren bir tercih olacaktır.

 

Çayeli’nden sonra Karadeniz Bölgesinin en doğudaki ilçesi olan Hopa’ya hareket ediyoruz. Hopa’ya varıp otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Batum gezisi yapabilirler. Şoförümüz 150 TL ekstra ücretle Batum’u ziyaret etmek isteyen misafirleri Sarp sınır kapısına kadar götürüp, dönüşte de alıp otellerine bırakacaktır. (Koşullar elverişli olursa otobüsümüz sizleri Batum Merkeze kadar götürebilir. Araçla Batum’a geçişlerde prosedürlerin uzun olması, sıra bekleme gibi nedenlerle zaman kaybı yaşanabilmektedir.)

 

Batum’da Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi’ni (panoramik) görüyoruz. Poseidon Heykeli, Tiyatro Binasını, Medea Heykelini ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanını göreceğiz. Batum Bulvarı’nda gezinti yaptıktan sonra serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanımızın ardından Türkiye’ye dönüyoruz. Türkiye’ye girerken Duty Free’den rehberinizin belirleyeceği bir zaman süresince alışveriş yapma imkânı bulabileceksiniz. Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra otelimize geçiyoruz.

HOPA & ARTVIN & AYDER

Borçka Karagöl – Çamlıhemşin – Çat Vadisi – Zilkale – Palovit Şelalesi – Ayder Yaylası – Gelintülü Şelalesi

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle Artvin’in Borçka ilçesi sınırlarında yer alan ve doğal haliyle bozulmadan günümüze ulaşmış olan Karagöl’e  hareket ediyoruz. Karagöl’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında tekrar aracımıza dönerek Fırtına vadisine doğru yol alıyoruz. Öğlen yemeğimizi fırtına vadisindeki alabalık tesislerinde alıyoruz. Alabalık, muhlama, laz böreği, turşu kavurma, mısır ekmeği gibi yöresel yemekleri burada tatmak çok iyi bir tercih olacaktır.

 

Yemeğimizin ardından Fırtına deresi boyunca yol alarak Çamlıhemşin’de bizleri bekleyen minibüslere binerek Çat vadisine giriş yapıyoruz. Şenyuva (ÇİNÇİVA) Taş Köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Çinçiva Köyünün harika manzarasında fotoğraflarımızı çekerken rehberlerimiz Karadeniz Dağ mimarisi ile ilgili bilgileriyle yaşam şartlarını daha iyi hissedebilmenizi sağlayacaktır. Fotoğraf molamızın ardından kaçkarların yamacında bir kartal yuvasını andıran Zil Kale’ye ulaşıyoruz. Kaçkarların eşsiz güzelliği ve bol oksijeni içerisinde Polovit Şelalesinin büyülü güzelliğini görmek için turumuza devam ediyoruz.

 

Kaçkarların vazgeçilmezi, yaylaların sultanı Ayder Yaylasını görmeden geri dönmeyeceğiz tabii ki. Ayder yaylası sahip olduğu doğal güzelliklerinin yanısıra ziyaretçilerine, şenlikleri, çayırlarda oyanan horonları, yöresel lezzetler sunan restoranları ve kaplıca tesisi ile pek çok alternatifi bir arada sunuyor.

 

Ayder yaylasındaki serbest zamanımız sonrasında otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

GİRESUN & ORDU & AMASYA

Mavi Göl – Kuzalan Tabiat Parkı

Artık dönüş yoluna geçme vakti geliyor. Ama bu turda dönüş yolumuzu da keyifli geçirmek için karadenizin bazı güzelliklerini dönüş yolumuzda göreceğiz.

 

Ayderde sabah kahvaltımızı aldıktan ve Ayder’e veda ettikten sonra Giresun’a doğru yola çıkıyoruz. lk durak noktamız gerçekten görenleri kendisine hayran bırakan dağ yamaçlarından saçaklar halinde dökülen Kuzalan Şelalesi. Kuzalan Şelalesinde fotoğraflarımızı çektikten sonra biraz ileride bulunan ve Kuzalan Tabiat Parkı’nın en özel oluşumlarından birisi olan, sodalı suyla birleşen serpantin kayalıklarının oluşturduğu birçok havuzdan oluşan Mavi Göl adı verilen bölgeyi geziyoruz.

 

Karadeniz’in yaylalarıyla son bir kere daha buluşmak üzere Perşembe yaylasına varıyoruz. Kıyısına kurulmuş olduğu göl ve etrafını çevreleyen mendereslerle Karadeniz’in adından çok söz ettiren Perşembe Yaylasında bol bol fotoğraf çekip, yaylacılarla sohbetler ederek çaylarımızı, kahvelerimizi yudumluyoruz.

 

Reşadiye-Niksar-Erbaa güzergahından Şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya’ya ulaşıyoruz.

 

Yeşilırmak’ın iki kıyısında kurulmuş gecesi gündüzü ayrı ayrı güzel kadim bir şehrimiz olan Amasya’da mumya müzesi olarak da bilinen Amasya Arkeoloji müzesini, İkinci Beyazıt adına imar edilmiş olan külliyeyi ziyaret ediyoruz. Yeşilırmak kenarında güzel bir yürüyüşten sonra artık İstanbul’a dönüşe geçiyoruz.

ISTANBUL’A VARIŞ

Geceyi yolculuğu sonunda 7. Gün sabah İstanbul’a varıyoruz. Misafirlerimizi ana arterler üzerindeki uygun noktalara bırakıp bir sonraki tur için buluşmak dilekleri ile veda ediyoruz.

Tur Kalkış Noktaları

 • 18:00 Bakırköy Ömür Plaza
 • 18:15 Ayvansaray Metrobüs Üst Geçit
 • 18:30 Mecidiyeköy Metrobüs Üst geçit
 • 19:00 Altunizade
 • 19:15 Bostancı
 • 19:30 Pendik

Açıklamalar

Şehirlerarası Ulaşımlarda, PCR Testi Uygulaması Hakkında;

İçişleri Bakanlığı’mızın 20.08.2021 tarihli genelgesinde belirlediği önlemler çerçevesinde, paket turlarımızda kullanılan ulaşım araçları ile seyahat konusunda yapılan değişiklik; 6 Eylül 2021 sonrasında özel araç hariç, otobüslü turlar, uçaklı turlar, uçak, şehirlerarası transfer, tren , şehirlerarası otobüs gibi toplu taşımalarda yolculuk yapmak isteyen aşısız ve covid geçirmemiş kişilerden son 48 saate ait negatif sonuçlu PCR testi talep edilecektir. Bu çerçevede 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren seyahat firmalarınca araca kabul aşamasında HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise bu kişilerin seyahatine müsaade edilmeyecektir.


Turlarımızda tur başlangıcından itibaren 48 saat içinde yapılmış ve sonucu negatif çıkmış kişiye özel PCR testi tur süresince geçerli olacak olup, tur boyunca aynı kişilerin bir arada bulunacak olması sebebiyle ilave test yaptırma gereği olmayacaktır.


Önemli not; Programlarımızda ekstra olarak yer alan yurt dışı Batum gezimiz PCR testlerinde yaşanabilecek hatalar gereği turumuzda yer alan tüm misafirlerimizi etkilediğinden 01.06 – 30.11.2021 tarihleri arasında gerçekleşmeyecektir.

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Acentede saklıdır. Böyle bir iptal durumunda acente misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Uçaklı Turlarımızda;
Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir.
İptal sigortaları uçak ulaşımını kapsamaz.
Kademeli fiyat sistemi mevcuttur.
İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır.
Uçaklı tur programlarında “ekonomik sınıf” kullanılmaktadır.

Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler 28-46 kişi sayılarında kullanılır.
Mercedes Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Neoplan Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Mitsubishi Safir 54+1+1 koltuklandırma, abs, asr, klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)
Midibüsler 17-27 kişi sayılarında kullanılır.
Isuzu Turkuaz 31+1 koltuklandırma, yatar otobüs koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Minibüsler 16’ya kadar kişi sayılarında kullanılır.
Vw Volt 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Vw Volt El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter 12+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.
Mercedes Sprinter El 16+1 koltuklandırma, özel tasarlanmış yatar otobüs deri koltuklu, abs, asr, klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

EGE SAHİLLERİ

Scroll to Top

BİLGİ FORMU

SORULARINIZI BİZE SORUN!

Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?