TR | EN | DE | RU | AR

Hakkımızda

REVIVA, merkezi İstanbul’da bulunan, TURSAB A Grubu Seyahat Acentesi yetkisine sahip bir Kurumsal Etkinlik Şirketidir. 

REVIVA’nın sağladığı hizmetler;

DUYARLI

Hizmetlerimiz hakkındaki sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için her zaman buradayız.

NİTELİKLİ

Yirmi yıllık deneyimimizi en modern standartlara göre hizmetlerimize yansıtıyoruz.

DESTEKLEYİCİ

Acil sorunlarınızı ele alan ve iş performansını artıran profesyonel destek hizmetleri ve katma değerli çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimizden Kimler Yararlanabilir?

Seyahat, ulaşım, tur, konaklama gibi turizm hizmetleri; sağlık turizmi hizmetleri; proje ve etkinlik yönetimi hizmetlerinde desteğe ihtiyacı olan ulusal ve uluslararası tüm bireyler ve kurumlar Reviva ile çalışmayı tercih edebilir. Yerel ve uluslararası uzmanlığa sahip bir kuruluş olarak çalışma alanlarımızdaki hizmet sağlayıcıları ile oluşturduğumuz güçlü işbirliği sayesinde bütçenize en uygun hizmeti almanızı sağlıyoruz. Kültürel normları, piyasa normlarını ve beklentileri biliyoruz ve bu doğrultuda müşterilerimizin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlıyoruz.

Ayrıca İstanbul’da ve Türkiye’de tecrübe edebileceğiniz en iyi özel turları ve en keyifli aktiviteleri organize ediyoruz.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Seyahat Organizasyonu

Reviva, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen TURSAB A seviyesi Lisansı ile Türkiye’de seyahat acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Reviva, hem bireyler hem de kurumlar için seyahat organizasyonu yapmaktadır. Reviva’nın Türk Hava Yolları ve çok sayıda lüks otel ile bağlantısı bulunmaktadır. Misafirlerimizi en iyi seyahat ve konaklama çözümleri hakkında bilgilendiriyor ve ilgili hizmet sağlayıcılarla iletişim ve müzakerelerini kolaylaştırıyoruz.

Özel Turlar

Reviva, İstanbul ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde özel turlar düzenlemektedir. Bu turlar konukların seyahat planlarına ve tercihlerine göre düzenlenebilmektedir.

Etkinlik Yönetimi

Reviva, yapmak istediğiniz etkinliklerin zaman çizelgesini ve programını hazırlar etkinliklerin gerçekleşmesini sizin için sağlar. Bu hizmetler arasında mekan seçimi, rezervasyon ve konaklama ve yemek rezervasyonları gibi lojistik faaliyetlerin yanı sıra misafirlerin ulaşımlarının ve İstanbul’da gerçekleştirmek istedikleri geziler ve benzeri etkinliklerin koordinasyonu da yer almaktadır.

Sağlık Hizmetleri

Uluslararası misafirler ile tıp doktorları ve tedavi hizmeti sağlayıcıları arasında çözüm ortağı olarak koordinasyon ve işbirliği sağlıyoruz. İstanbul’da bulunan sağlık hizmetlerini misafirlerimize tanıtıyor ve misafirlerimizin medikal turizm süreci ile ilgili sorularını yanıtlıyoruz. İstanbul’un en iyi doktorları tarafından sağlanan en iyi tedavi çözümleri konusunda misafirlerimizi bilgilendiriyoruz. Misafirlerimizin sağlık hizmeti sağlayıcıları ile iletişimlerini ve müzakerelerini kolaylaştırıyoruz.

Adresimiz

İletişime Geçin

Sizlerle tanışmaktan ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenmekten mutluluk duyarız. Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin!

Scroll to Top
Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?