TR | EN | DE | RU | AR

MICE Turizmi

MICE Turizm Hizmetleri kapsamında İstanbul’da gerçekleştirmek isteyeceğiniz toplantı, şirket organizasyonları, konferans, fuar ve proje faaliyetleri gibi etkinliklerinizde yereldeki güçlü ve etkin bir paydaşınız olarak katkı sağlıyoruz. 

Toplantılar

Toplantı mekanları, konferans salonlarında veya kongre merkezlerinde gerçekleştirmek istediğiniz toplantılar için kiralama, kayıt, sunum, toplantı notlarının tutulması, raporlama, ikram hizmetlerini de içerecek şekilde organizasyon desteği sağlıyoruz. 

Organizasyonlar

Şirket Çalışanları İçin Motivasyon Artırmaya Yönelik

Çalışanlarınızın başarılarını ödüllendirmek veya kurumsal bağlılıklarını artırmaya yönelik etkinliklerinizin organizasyonunu yapıyoruz. Çalışanlarınızın etkinlik mekanına ulaşımları, konaklamaları, etkinliklerin organize edilmesi, eğitim ve diğer sosyal aktivitelerin düzenlenmesi, etkinlikler için gerekli bütün tedarikçilerin sağlanması hizmetlerini sağlıyoruz. 

Konferanslar

Konferans organizasyonları için gerekli davetlerin ulaştırılması, davetlilerin takibi, ulaşım ve konaklama hizmetleri; konferans esnasındaki sahne, panel, toplantı düzenlemeleri; aydınlatma, ses sistemi, çeviri, sunum ve raporlama hizmetlerini profesyonel tedarikçilerle birlikte taleplerinize ve bütçenize göre en iyi şekilde organize ediyoruz.

Fuarlar

Fuar ve sergi organizasyonlarında stant rezervasyonu, stantların tasarımının ve düzenlemelerinin yapılması, catering hizmetlerinin tedarik edilmesi, ürünlerin taşınması, konaklama ve ulaşım gibi gerekli hizmetleri sağlıyoruz. 

Adresimiz

İletişime Geçin

Sizlerle tanışmaktan ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenmekten mutluluk duyarız. Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin!

Scroll to Top
Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?