Elit İstanbul

Elit İstanbul

Elit İstanbul, 2100 m2 kapalı alanda kurulmuş, 12 adet poliklinik, acil servisi, biyokimya ve radyoloji laboratuarları, saç ekim ünitesi ve medikal estetik ünitesinden oluşmaktadır.
Kurumumuzun, acil servisinde dönüşümlü olarak çalışan 3 pratisyen hekim ve 4 hemşire 24 Saat hizmet vermektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlarla ve özel sağlık sigortaları ile sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir.

Röntgen, Ultrason ve gelişmiş laboratuarımızla tanı ve tedavi yöntemleri en yeni teknolojik donanımlı makinelerle uzman kadromuz tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Elit İstanbul A sınıfı bir tıp merkezi olarak hizmet vermektedir.Değerlerimiz;

Elit İstanbul’un önceliği etik değerlerden ödün vermeden hastalarına en doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetini sunarak yaşam kalitelerini yükseltmek ve sağlıklarına kavuşturmaktır.

Bu doğrultuda, alttaki maddeleri ekip olarak benimser ve uygularız.

1. Hasta güvenliği
2. Hasta ve çalışan deneyimleri
3. Şeffaflık
4. Süreklilik
5. Hasta ve hasta yakını haklarına saygı
6. Topluma, çevreye ve yasalara saygı
7. Bilimsellik
8. Çağdaşlık
9. Ulaşılır olmak

Farkımız

Elit İstanbul, hasta haklarına saygılıdır. Hasta memnuniyetini koşulsuz karşılamayı taahhüt eder. Şefkat ve güler yüzlü yaklaşımıyla hastaları ve hasta yakınlarını güvende hissettirir. Ekibin gelişimi için düzenli eğitim sağlar. Hasta görüşlerine önem verir. Alanında uzman sağlık profesyonelleri ile çalışmayı, tüm tetkik, teşhis ve tedavi süreçlerinde yenilikçi olmayı, toplumsal sorumluluğun gereklerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Scroll to Top

BİLGİ FORMU

SORULARINIZI BİZE SORUN!

Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?