Hakkımızda1

REVIVA, merkezi İstanbul’da bulunan, TURSAB A Grubu Seyahat Acentesi yetkisine sahip bir Kurumsal Etkinlik Şirketidir.

REVIVA’nın sağladığı hizmetler;

DUYARLI

Hizmetlerimiz hakkındaki sorularınıza ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için her zaman buradayız.

NİTELİKLİ

Yirmi yıllık deneyimimizi en modern standartlara göre hizmetlerimize yansıtıyoruz.

DESTEKLEYİCİ

Acil sorunlarınızı ele alan ve iş performansını artıran profesyonel destek hizmetleri ve katma değerli çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimizden kimler yararlanabilir?

Seyahat, ulaşım, tur, konaklama gibi turizm hizmetleri; sağlık turizmi hizmetleri;  proje ve etkinlik yönetimi hizmetlerinde desteğe ihtiyacı olan ulusal ve uluslararası tüm bireyler ve kurumlar Reviva ile çalışmayı tercih edebilir. İstanbul merkezli, yerel ve uluslararası uzmanlığa sahip bir kuruluş olarak turistik ve tıbbi hizmet sağlayıcıları ile oluşturduğumuz güçlü işbirliği sayesinde bütçenize en uygun hizmeti almanızı sağlıyoruz. Kültürel normları, piyasa normlarını ve beklentilerini biliyoruz ve bu doğrultuda müşterilerimizin kişisel ve mali çıkarlarını en iyi şekilde koruyoruz.

Ayrıca İstanbul’da ve Türkiye’de tecrübe edebileceğiniz en iyi özel turları ve en keyifli aktiviteleri organize ediyoruz.

Ne tür hizmetler veriyoruz?

Sağlık Turizmi Danışmanlığı ve Aracılık Hizmetleri

Uluslararası misafirler ile tıp doktorları ve tedavi hizmeti sağlayıcıları arasında çözüm ortağı olarak koordinasyon ve işbirliği sağlıyoruz. İstanbul’da bulunan sağlık hizmetlerini misafirlerimize tanıtıyor ve misafirlerimizin medikal turizm süreci ile ilgili sorularını yanıtlıyoruz. İstanbul’un en iyi doktorları tarafından sağlanan en iyi tedavi çözümleri konusunda misafirlerimizi bilgilendiriyoruz. Misafirlerimizin sağlık hizmeti sağlayıcıları ile iletişimlerini ve müzakerelerini kolaylaştırıyoruz.

Seyahat Organizasyonu

Reviva, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilen TURSAB A seviyesi Lisansı ile Türkiye’de seyahat acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Reviva, hem bireyler hem de kurumlar için seyahat organizasyonu yapmaktadır. Reviva’nın Türk Hava Yolları ve çok sayıda lüks otel ile bağlantısı bulunmaktadır. Misafirlerimizi en iyi seyahat ve konaklama çözümleri hakkında bilgilendiriyor ve ilgili hizmet sağlayıcılarla iletişim ve müzakerelerini kolaylaştırıyoruz.

Özel Turlar

Reviva, İstanbul ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde özel turlar düzenlemektedir. Bu turlar konukların seyahat planlarına ve tercihlerine göre düzenlenebilmektedir.

Tedarikçi Yönetimi

Reviva hem etkinlik organizasyonlarınıza yönelik hem de ticari faaliyetleriniz için tedarikçi seçimi ve tedarikçi fiyat pazarlığı verilen hizmetin kontrolü, faturalarının denetimi ve ödenmesi, finansal görüşmeler ve detaylı muhasebe raporlarının hazırlanması için de hizmet vermektedir.

Etkinlik Yönetimi

Reviva, yapmak istediğiniz etkinliklerin zaman çizelgesini ve programını hazırlar etkinliklerin gerçekleşmesini sizin için sağlar. Bu hizmetler arasında mekan seçimi, rezervasyon ve konaklama ve yemek rezervasyonları gibi lojistik faaliyetlerin yanı sıra misafirlerin ulaşımlarının ve İstanbul’da gerçekleştirmek istedikleri geziler ve benzeri etkinliklerin koordinasyonu da yer almaktadır.

MEDİKAL TURİZM İÇİN EN İYİ NOKTA İSTANBUL

Neden Medikal Turizm İçin İstanbul'a Gelmelisiniz?

Dünya ülkeleri artık İstanbul’u yükselen medikal turizmin en önemli merkezlerinden biri olarak tanıyor. Doğu ile Batı arasındaki geçiş noktasında bulunan İstanbul, sağlık ve turizm tesislerinin yanı sıra kültürel, tarihi ve doğal zenginlikleri ile de sağlık turizmi için eşsiz imkanlar sunuyor.

İstanbul’daki hastaneler uluslararası ve ulusal akreditasyon kriterlerine göre hizmet vermekte ve yılda iki kez denetlenmektedir. En son teknoloji ile donatılmış kaliteli sağlık hizmeti veren hastanelerimizde çok sayıda yüksek nitelikli doktor ve sağlık personeli bulunmaktadır.

Sayıları 2000’i geçen bu son teknoloji hastanelerin 61 tanesi JCI “Joint Commission International” tarafından akredite edilmiştir. Bu sayı dünya genelinde 58 ülkede JCI tarafından akredite edilmiş toplam hastanelerin %21’inden fazlasını oluşturmaktadır.

Sağlık Turizminde İstanbul’u tercih etme nedenleriniz;

Bir turist veya sağlık hizmeti yolcusu olarak sizi İstanbul’a bekliyoruz.

Scroll to Top

BİLGİ FORMU

SORULARINIZI BİZE SORUN!

Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?