TR | EN | DE | RU | AR

Çanakkale & Bozcaada & Gökçeada Turları

Ücret

İletişime Geçiniz

Süre

İletişime Geçiniz

Buluşma Noktası

İletişime Geçiniz

Dahil Olanlar

Her şey ücrete dâhildir.

Hariç Olanlar

Her şey ücrete dâhildir.

Tur İçeriği

Seyahatin süresi ve ücreti sizin talepleriniz doğrultusunda en optimum şekilde ve bütçenize uygun olarak planlanacaktır.

Gezi Programı

Çanakkale gezginler için hem çok özel hem de çok güzel bir rota. Çünkü Çanakkale Şehitliği, Truva Atı, Bozcaada ve Gökçeada’sı, tarihi Assos’u, Troya antik kenti ve troya Müzesi, oksijen deposu Kaz Dağları ile Türkiye’nin çok özel bir bölgesidir.

Yılın her döneminde Çanakkale’yi ziyaret edebilirsiniz. Yazın gerçekleştireceğiniz gezilerde deniz kum güneş tatilini de gezinize dahil edebilir, diğer mevsimlerde ise daha otantik, kültürel ve gastronomi yoğunluklu bir program oluşturabilirsiniz. Taleplerinizi ve mevsim koşullarını dikkate alarak programınızı Reviva turizm sizin için oluşturup, ulaşım konaklama, transfer vb. dahil gezinizin bütün detaylarını sizin için koordine edebilir.

Turunuza Bozcaada’yı dahil ederseniz Bozcaada’da Meryem Ana Kilisesi’ni, rüzgar enerjisi oluşturan seyirlik rüzgar güllerini gidip görebilirsiniz. Tertemiz ve berrak Ayazma Plajı’nda ister yürüyüş yapabilir, ister denize girip suyun tadını çıkarabilirsiniz. Acıktığınız anda deniz mahsullerinin keyfini sürebilir; karides güveç, midye dolma, kalamar gibi seçenekleri bir de Bozcaada’nın havasını soluyarak deneyebilirsiniz.

Gökçeada’da ise sizi farklı bir ada kültürü bekliyor, denizcilik ve tarımın bir arada yaşandığı bu adada tarihi Türk ve Rum Köylerini gezebilirsiniz, Ayrıca Gökçeada Kent Müzesi, Tepeköy Çınaraltı, Tuz Gölü, Sualtı Milli Parkı, Peynir Kayalıkları ve kaya mezarları Gökçeada’da ziyaret edebileceğiniz diğer yerler.

Adresimiz

İletişime Geçin

Sizlerle tanışmaktan ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenmekten mutluluk duyarız. Bizimle iletişim kurmakta tereddüt etmeyin!

Scroll to Top
Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?