DR. TALAT MURATOĞLU

DR. TALAT MURATOĞLU

Dr. Talat Muratoğlu, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden tıp doktoru unvanı aldı. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Servisinde görevli iken Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanına 1998 yılında başladı. Dr. Talat Muratoğlu, Mestder, Mezoterapi, Medikal Estetik Derneği üyesidir. 1998 yılından bu yana Medikal Estetik ile Saç Dökülmesi Tedavileri alanında çalışmaktadır. Dr. Talat Muratoğlu; özellikle medikal estetik alanında ezbere yapılan uygulamalardan ziyade hasta odaklı, kişiye özel planlanan tedavi yöntemlerini benimsemekte, etik değerler çerçevesinde hasta memnuniyetini en ön planda tutmaktadır.

GÖZ HASTALIKLARI

Göz Hastalıkları alanında birden çok klinik  ve doktor ile protokol yapılmıştır. Sizlerin talepleri ve bütçeniz dikkate alınarak en iyi hizmeti ve sonucu almanızı sağlayacak çözümleri birlikte üretmekteyiz.

PLASTİK CERRAHİ

Plastik Cerrahi alanında birden çok klinik ve alanının uzmanı doktor ile protokol yapılmıştır. Sizlerin talepleri ve bütçeniz dikkate alınarak en iyi hizmeti ve sonucu almanızı sağlayacak çözümleri birlikte üretmekteyiz.

DİŞ TEDAVİLERİ

Diş Tedavileri alanında birden çok klinik ve alanının uzmanı doktor ile protokol yapılmıştır. Sizlerin talepleri ve bütçeniz dikkate alınarak en iyi hizmeti ve sonucu almanızı sağlayacak çözümleri birlikte üretmekteyiz.

Scroll to Top

INFORMATION FORM

ASK US YOUR QUESTIONS!

Open chat
? Need help?
Hello ?
Can we help you?