Hit Enter to search or Esc key to close

MEDIKAL TURİzM

İstanbul, modern hastaneleri, yetişmiş insan gücü, deneyimli uzmanları ve teknolojik altyapısı ile Avrupa standartlarında hizmet vermektedir. Türkiye'nin hizmet kalitesindeki birçok özel hastane dünyaca ünlü akreditasyon kuruluşları tarafından onaylanmıştır. İstanbul'un özel, kamu ve üniversite hastaneleri en yüksek teknoloji ile donatılmıştır. İstanbul'daki hastaneler uluslararası ve ulusal akreditasyon kriterlerine göre hizmet vermekte ve yılda iki kez denetlenmektedir. Türk hastanelerinde son teknoloji ile donatılmış, iyi ve nitelikli sağlık hizmeti veren personel tarafından çalışan çok sayıda yüksek nitelikli doktor bulunmaktadır.

Türkiye'de bu son teknoloji hastaneler arasında 2000'den fazla sağlık kuruluşu bulunmaktadır. Bunların 61'i JCI "Joint Commission International" tarafından akredite edilmiştir. Bu, JCI tarafından dünya çapında 58 ülkede akredite edilen toplam hastanelerin% 21'inden fazlasını oluşturmaktadır. Türk JCI akredite hastaneleri, 15.000'den fazlasının ABD Diploması'na sahip hekimler olduğu yaklaşık 150.000 sağlık uzmanı istihdam eden bir konum ağı aracılığıyla eksiksiz bir tedavi yelpazesi sunmaktadır.

Medikal Turizm Dergisi'nin tespit ettiği sağlık turizminde İstanbul ve Türkiye'nin rekabet avantajları şu şekilde:

 • Hastanelerde yüksek altyapı ve donanım kalitesi,
 • Doktorların ve sağlık hizmeti sağlayıcılarının Avrupa standartlarına uygun yüksek deneyim seviyeleri,
 • Diğer ülkelere göre fiyat avantajları,
 • Ülkenin doğal ve tarihi refahı ve Avrupa ile Orta Doğu arasında bir köprü olarak eşsiz coğrafi konumu,
 • Uygun iklim koşulları, kaliteli turizm idaresi ve tanınmış Türk misafirperverliği ile birleştiğinde.
 • Sağlık turizmi ile ilgili tüm işlemler ve koordinasyon yasalara uygun olarak Sağlık Bakanlığı'nın sorumluluğundadır. Sağlık Bakanlığı'na tabi sağlık turizmi bölümü İngilizce, Almanca, Arapça ve Rusça dillerinde 7/24, acil durumlarda 112, şikayet durumunda 184, hastanelerde uluslararası hastalarda 7/24 sıcak hat çeviri hizmeti vermektedir. Tarihi ve kültürel zenginliğinin yanı sıra sağlıktaki gelişmişlik düzeyi ile İstanbul, dünyanın gözde sağlık ve turizm merkezlerinden biridir. İstanbul'u 2018 yılında yaklaşık 13,5 milyon yabancı turist ziyaret etti.

  EKİp VE TEDAVİLER

  SEYAHAT EDENLERDEN MUTLU
  ANıLAR

  Cititours ile inanılmaz tur.
  Mario tur rehberi olağanüstü. Komik ve eğlenceli. Bu tur her kuruşa değer. Bunu herkes için tavsiye ederim. Image: about testi 1 Sarah Bennett Amerika Birleşik Devletleri Cititours ile inanılmaz bir tur.
  Mario tur rehberi olağanüstü. Komik ve eğlenceli. Bu tur her kuruşa değer. Bunu herkes için tavsiye ederim. Image: about testi 2 Cynthia Morgan Amerika Birleşik Devletleri Cititours ile inanılmaz bir tur.
  Mario tur rehberi olağanüstü. Komik ve eğlenceli. Bu tur her kuruşa değer. Bunu herkes için tavsiye ederim. Image: about testi 3 Austin Oliver Amerika Birleşik Devletleri

  ekibimiz

  Image: teacther1

  Stella Lindley

  ui/ux web yöneticisi

  16 yaşından beri öğretmenlik yapan katı bir öğretmen. Stella sana rahat vermeyecek, bu yüzden hayatında yaptığın en iyi işi yapmak zorunda kalacaksın.

  Facebook-f Twitter Linkedin Image: teacher2

  Donald Martin

  Bilgisayar bilimi

  Donald hem Bilgisayar Bilimi hem de Tasarım alanında doktora yaptı. Başlangıç kursu, en iyisinden öğrenmek isteyen herhangi bir web profesyoneli için mutlaka görülmesi gereken bir derstir.

  Facebook-f Twitter Linkedin Image: teacher3

  Gaby Williams

  Yapay Zeka Uzmanı

  Eğer bir şeyi açıklayabilecek biri varsa, o da Gaby'dir. Sana sadece bir şeyi nasıl yapacağını değil, neden diğerini değil de bu şekilde yapacağını öğretiyor.

  Facebook-f Twitter Linkedin

  Turlar

  Tur listesi resmi

  İstanbul BİsİkLET TURLARI

  İstanbul Bisiklet Turları5 1 inceleme 10 gün $5,327 Tur listesi resmi

  YÜRÜYÜŞ TURU İle İstanbul EskİşEhİr

  İstanbul Bisiklet Turları4.5 2 yorum 15 gün $13,538 Tur listesi resmi

  FENER-BALAT-EYÜP YÜRÜYÜŞ TURU

  Şehir Turu5 1 inceleme 1 gün Tur listesi resmi

  ALIŞVERİş TURU

  Şehir Turu, Mutfak5 1 inceleme 10 gün Tur listesi resmi

  GASTRO TURLARI

  Şehir Turu, Kültürel5 1 inceleme 1 gün Tur listesi resmi

  BOĞAZ TEKNE TURU

  Mutfak5 1 inceleme 1 gün

  Open chat
  💬 Need Help?
  Hello👋
  Can we help you?